Wulkanizacja

Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie serwisu ogumienia. Sprzęt i urządzenia, na których pracujemy, są najnowocześniejsze, pozostawiając opony i felgi w nienaruszonym stanie.


Zapewniamy profesjonalną i szybką wymianę opon, dokonywaną tylko przez doświadczonych wulkanizatorów przy użyciu nowoczesnych narzędzi.

Koła wyważamy na wyważarkach, które posiadają zwiększoną liczbę punktów pomiarowych – dzięki temu mamy pewność, że koła zostały wyważone precyzyjnie. Jeśli nie chcesz narazić się na uszkodzenie zawieszenia i zmniejszenia komfortu jazdy, pamiętaj, że konieczne jest wyważanie opony. W naszym serwisie w Krzeszowicach(pod Krakowemm) przeprowadzamy tę czynność rutynowo przy każdej wymianie opon.

Zawsze pamiętamy o czystości i konserwacji wszystkich elementów, które mogą być narażone na jakiekolwiek uszkodzenia przy wymianie opon oraz ich wulkanizacji. Śruby i nakrętki zawsze pokrywane są przez nas smarem miedziowym, następnie dokręcamy je kluczem dynamometrycznym z siłą, jaką przewiduje producent auta.

Oferujemy:

Naprawy bieżące, filtry- oleje wymiana, amortyzatory, układ hamulcowy

Serwis klimatyzacji

Instalacja gazowa LPG

Nowoczesne samochodowe instalacje gazowe to układy bardzo zaawansowane technologicznie. Gwarancją udanej konwersji samochodu na gaz jest prawidłowe dobranie instalacji do konkretnego pojazdu, profesjonalny montaż oraz precyzyjna regulacja, która pozwoli użytkownikowi na oszczędną i bezpieczną eksploatację. Profesjonalny montaż wymaga użycia dobrych podzespołów, zaangażowania doświadczonych mechaników i specjalistycznego wyposażenia warsztatu.

Oferujemy montaż samochodowych instalacji gazowych BRC, STAG.

BRC – włoska marka instalacji LPG, której początki historii sięgają lat 60 XX wieku. Blisko 60 lat doświadczenia, zaowocowało stworzeniem wielu popularnych i zarazem niezawodnych systemów LPG. Obecnie, w ofercie tego producenta znajdziemy znane i sprawdzone zestawy, np. BRC Sequent 32, BRC Sequent Plug&Drive czy też BRC SDI, dedykowane do aut z bezpośrednim wtryskiem benzyny.


Szukając warsztatu, pamiętaj:

Sprawne działanie samochodowej instalacji gazowej jest ściśle związane z poprawną pracą samochodu na benzynie. Jazda na gazie nie zwalnia użytkownika z konieczności dbania o stan układów benzynowego i zapłonowego. Nie należy nigdy zapominać, iż instalacja gazowa jest w samochodzie układem dodatkowym, podłączonym do wielu elementów fabrycznych pojazdu. Zdecydowana większość niedomagań instalacji gazowych jest spowodowana usterkami układów benzynowego lub zapłonowego, a błędnie przypisywana wyłącznie instalacji gazowej. Bez usunięcia niedomagań w układach fabrycznych pojazdu, które nie są objęte gwarancją instalacji gazowej, nie ma szans na poprawne i efektywne działanie auta na benzynie i gazie. Tylko dbałość o wszystkie trzy układy – benzynowy, zapłonowy i gazowy – pozwala na bezpieczną, bezawaryjną i oszczędną eksploatację samochodu na gaz.

Haki

Firma Handlowo-Usługowa CORA to przedstawiciel haków polskich jak i zachodnich. Oferujemy haki firm takich jak Steinhoff, Auto-Hak Słupsk, Westfalia oraz Brink. Oferujemy haki firmy GALIA. Haki są ocynkowane ogniowo w całości co zwiększa jakość jak i trwałość haka.

Układ wydechowy

W naszej ofercie znajdują się produkty firm